Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

سیستم های نظارت تصویری

واژه نظارت به معنای دقت در تماشای کسی یا چیزی به خصوص برای جلوگیری یا تشخیص جرم است. بنابراین، سیستم های پایش تصویری یک وسیله الکترونیکی برای ایجاد امنیت و پیشگیری از وقوع جرم است.

اعلام و اطفاء حریق

حريق جزو حوادثي مي باشد که بيشترين تلفات جانی و خسارات مالی را بدنبال دارد. اين حوادث معمولاً بصورت طبيعي نمی باشد و اکثراً توسط انسان ،بصورت عمد و يا غير عمد بوجود مي آيد . در اکثر موارد می توان از وقوع آن جلوگيری نمود و در موارد ديگر از گسترش آن جلوگيری نمود.

پیجینگ و اینترکام

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، سیستم های نوین ارتباطی و گسترش مراکز صنعتی ، ادارات و کارخانجات ، بیمارستان ها ، فضاهای سبز و پارک ها و … از سوی دیگر نیاز به اطلاع رسانی و هماهنگی برای مدیریت بهتر، سیستم های تحت شبکه پیجینگ وارد عرصه فناوری شده است.

شهر هوشمند

شهر هوشمند یک منطقه شهری است که از انواع مختلف سنسور‌های الکترونیکی برای جمع‌آوری اطلاعات و تحلیل آن‌ها استفاده می‌کند، که این اطلاعات برای مدیریت دارایی‌ها و منابع شهری کارآمد است.

اکسس کنترل

سیستم های اکسس کنترل مانند سیستم های اثر انگشت، کارتخوان، تشخیص چهره، کارت شناسایی و غیره در حال پیشرفت و با سرعت بسیار بالا در صنعت امنیت در حال تحول می باشند.

هوش مصنوعی

موارد استفاده اصلی سیستم های هوش مصنوعی در شناسایی صوت، یادگیری ماشینی و سیستم های کارشناسی است. اما امروز موارد استفاده از هوش مصنوعی چنان گسترده شده که حد و مرزی نمی توان برای آن قائل شد. این فناوری در تمام صنایع و در سطوح مختلف نفوذ کرده است.

لینک رادیویی

لینک رادیویی ( ارتباط بی سیم ) یکی از روشهای انتقال دیتا است. در این روش اطلاعات در مبدا تبدیل به امواج رادیویی شده و به سمت مقصد فرستاده میشود. در مقصد امواج رادیویی دریافت شده مجددا تبدیل به دیتا شده و به سمت شبکه هدایت می گردد.

دیتا سنتر

دیتاسنتر یا مرکز داده ( Data Center ) ، به مجموعه ای از زیرساخت های شبکه ، تجهیزات شبکه ، سرور ، تجهیزات ذخیره سازی ، روتر ، فایروال و سرویس های تحت شبکه گفته میشود که برای ذخیره ، آنالیز و پردازش داده ها بکار میرود.

اینترنت اشیاء (IoT)

اینترنت اشیا (IoT) مفهومی‌جدید در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات است که قابلیت ارسال و دریافت داده از طریق شبکه‌های ارتباطی را فراهم می‌کند. به بیان ساده اینترنت اشیا به ارتباط اشیای مختلف از طریق اینترنت و برقراری ارتباط آنها با یکدیگر اشاره دارد.

سیستم کنترل ترافیک

دلایل متعددی برای افزایش ناگهانی ترافیک در مناطق شهری و جاده ای وجود دارد. علت اصلی آن افزایش جمعیت است که به نوبه خود موجب افزایش تعداد وسایل نقلیه در جاده ها، شهرها و کوریدورهای عبور و مرور شده است.

سیستم مدیریت پارکینگ

رشد جمعیت، خودروها و محدودیت‌های شهری روز به روز لزوم استفاده از فضای پارکینگ در فضاهای شهری بیش از پیش نمایان می‌کند. از سوی دیگر پارکینگ‌ها هم مانند سایر بناها نیازمند صرف هزینه برای نگهداری هستند.

حفاظت پیرامونی

سیستم‌های هوشمند حفاظت پيراموني بخش وسيعي از مجموعه سیستم‌های جامع حفاظت ايمني و امنيتي می‌باشند. اين بخش مختص به حفاظت و كنترل پيرامون يك سايت و مجموعه است.

خانه هوشمند

خانه هوشمند به زبان ساده، خانه یا ساختمان مدرنی است که همه اجزا و لوازم برقی آن به وسیله یک سیستم مرکزی یکپارچه شده و به خوبی با هم کار می کنند.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.